Vznášedla - nespoutaný adrenalin

ÚvodVyzkoušejte si bláznivou jízdu na vzduchovém polštáři. Vznášedlo může jezdit po souši, po vodě i po sněhu a ledu. Za ideálních podmínek je schopno dosáhnout až devadesátikilometrové rychlosti a i na běžné louce není problém překročit šedesátku. To vše krásně měkce a bez jakéhokoli drncání.

g132wg158w

Nabízíme pronájem vznášedla na firemní i soukromé akce po celé České republice i v zahraničí. Zajištění vhodného terénu je na pořadateli akce.  V ideálním případě by se mělo jednat o travnaté klubové letiště nebo jinou udržovanou louku o minimálním rozměru fotbalového hřiště. V zájmu ovladatelnosti vznášedla začátečníky by terén neměl mít příliš velký sklon.

Vznášedla jsou velmi šetrná k přírodě a nezanechávají za sebou žádná poškození porostů. Po krátké instruktáži budou klienti schopni vznášedlo bezpečně ovládat. V zájmu maximální bezpečnosti je provoz vznášedla jištěn instruktorem pomocí rádiového nouzového vypínače. Vznášedlo je určeno k provozu mimo pozemní komunikace a k jeho řízení není vyžadován žádný speciální řidičský průkaz.

Každému připravíme nabídku přesně podle jeho požadavků. S provozováním vznášedel máme velmi bohaté zkušenosti a všechny akce zajišťujeme vždy s ohledem na maximální bezpečnost klientů a k jejich vysoké spokojenosti. Máme zkušenosti s mnoha terény po celé republice. Spolupracujeme s předními zážitkovými a eventovými agenturami a můžeme poskytnout jejich reference.